Autor:

Paweł Piątek

Utworzono:

24.02.2016

2' -Brzenska lewą nogą obok bramki

6' - Koronkowa akcja Bieniasa,Hobera iŚwierca, po której ten ostatni z 5 metrów uderza nad bramką

10' - Uderzenie Bieniasa z wolnego na poprzeczkę paruje bramkarz

11' - Hober zagrywał za obrońców, Świerc dziubnął piłkę, ale obrońcy gości w porę ją wybili

15' - Brzenska głową obok bramki

17' - Pierwsza akcja gości. Napastnik Paczkowa wystawił piłkę do pustej bramki, ale jego partner z ataku przestrzelił

22' - Kubacki niecelnie z 30 metrów

29' - Bienias uderza nad bramką

39' - Po wolnym gości piłka odbiła się od Pawelca, ale Sładek był na posterunku

40' - Bienias z woleja nieznacznie obok bramki

41' - Świerc oddał uderzenie z pola karnego, ale za lekkie i bramkarz sobie z nim poradził

49' - Świerc uderzył z 13 metrów, ale bramkarz świetnie obronił

55' - Bienias z dystansu nad bramką

57' - Rajd Kubackiego, który wystawił piłkę do Bieniasa, a jego uderzenie fenomenalnie obronił Czarnecki

61' - Czerwona dla Niziołka za rękę w polu karnym

62' - Bienias z karnego i 1:0 !

68' - Pawelec głową nad bramką

70' - Sładek świetnie broni sytuację sam na sam z napastnikiem gości

71' - Hober sam na sam, ale broni bramkarz

82' - Brzenska nad bramką z 20 metrów

85' -Jasina sam na sam, ale bramkarz ponownie broni

86' - Bienias z wolnego. Ponownie broni bramkarz

88' - Bobiński ograł dwóch naszych zawodników i z 8 metrów pokonał Sładka.. 1:1

90'+3 - Sładek zwleka z podaniem do Riemanna, zrobił to za późno i napastnicy gości doszli do naszego obrońcy, wyłuskali mu piłkę i wyszli sam na sam. Sładek wybił piłkę spod nóg napastnika, niestety do bezpańskiej piłki dopadł Osuchowski i z 16 metrów strzelił do bramki, w której nie było Sładka, tylko dwóch naszych obrońców. 1:2

Inna, niż zwykle relacja z meczu. Ma ona pokazać ile okazji do zdobycia bramek mieliśmy i ile z nich wykorzystaliśmy. Przewaga przez całe spotkanie, graliśmy ofensywnie, co mogło się podobać, a na koniec zostajemy bez punktów. Czarę goryczy przelewa fakt, że straciliśmy dwa gole grając w przewadze. W tym sezonie jeszcze u siebie nie wygraliśmy, mimo że w dwóch spotkaniach zwycięstwo uciekło nam w ostatnich minutach. Za tydzień gramy z Ozimkiem, którego wyniki są równie słabe. Miejmy nadzieję, że w Ozimku zdobędziemy trzy punkty. Mecz już w najbliższą sobotę.