PIŁKARSKI WEEKEND (IV)

PIŁKARSKI WEEKEND (IV)

W sobotę o 11:00 dwie nasze drużyny rozpoczną piłkarski weekend. Juniorzy Młodsi w Gogolinie zagrają z Koksownikiem Zdzieszowice natomiast Trampkarzy czeka wyjazd do Turawy. Seniorzy również w sobotę zagrają swój mecz ligowy, w którym podejmować przy Kasztanowej będą aktualnego lidera IV Ligi Opolskiej LZS Starowice, pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o 16:00. Niedziela to rywalizacja o 16:00 drugiej drużyny Seniorów z KS Górażdże.

Nadchodzący tydzień będzie pracowity dla naszej pierwszej drużyny młodzików, która rozegra 2 mecze. Gogolińska jedynka we wtorek o 17:00 zagra w Gogolinie z drużyną KS Cisowa.W piątek również w Gogolinie o 17:00 gościć będzie drużynę Błękitni Jaryszów. MKS II Gogolin zagra w poniedziałek na wyjeździe z Chemik K-Koźle natomiast czwartkowy mecz z KS Cisowa został przełożony na 06.10.18 godzina 10:00.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości