PIŁKARSKI WEEKEND (V)

PIŁKARSKI WEEKEND (V)

Już w piątek rozpoczęliśmy nasz piłkarski weekend. Na pierwszy ogień poszli Młodzicy którzy pewnie pokonali 10:0 ekipę Błękitnych Jaryszów. Bramki zdobywali Konopka x3, Gorzel, Nowak, Gołaś, Kotecki, Krumpietz, Piechota i Hornatkiewicz. 

W sobotę czeka nas tylko pojedynek Seniorów w BS 4 Liga Opolska z drużyną Swornica Czarnowąsy mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. 

Niedziela to 3 spotkania drużyn MKS-u. Trampkarze o 11:00 podejmą Piast II Strzelce Opolskie. Juniorów Młodszych czeka wyjazd do Lewina Brzeskiego na mecz z tamtejszą Olimpią, ten mecz również rozpocznie się o godzinie 11:00. Niedzielnie granie zakończą Seniorzy II w derbowym pojedynku z Magnum Chorula - start 15:00.

Poniedziałek i wtorek to zmagania Młodzików. W poniedziałek MKS I pojedzie na mecz do Żywocic z Spiders I Krapkowice. We wtorek MKS II gościć będzie zespół Victorii Żyrowa. Oba mecze rozpoczną się o godzinie 16:30.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości