PRZEŁAMANIE SENIORÓW!

Przełamana została seria 3 meczy bez zwycięstwa drużyny MKS Gogolin, która wczoraj podejmowała na własnym obiekcie zespół Chemik K-Koźle. Prowadzenie drużynie MKS-u w 23 minucie dał Denis Kipka który wykorzystał świetne podanie Alana Nowak. Po zmianie stron od początku do ataku ruszyła drużyna gości i to przyniosło efekt już w 50 minucie po bramce Łyska Chemik doprowadził do wyrównania. 11 minut później Gogolinianie znowu prowadzili za sprawą Sobka który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego wykonywanego przez Kamila Szampera, w 71 minucie faulowany przez bramkarza w polu karnym był Kipka i sędzia tego spotkania nie miał wątpliwości i wskazał na "jedynastkę" a bramkarz gości otrzymał czerwoną kartkę, do piłki podszedł Szampera i do asysty dołożył bramkę podwyższając wynik na 3:1.

MKS GOGOLIN 3:1 (1:0) Chemik K-Koźle
Bramki MKS : Kipka, Sobek, Szampera

Skład : Zmuda - Rusin, Ofiera, Pindral, Sobek, Szydłowski - Nowak (D.Mikołajczyk), T.Mizielski (Ochmański), Szampera, Kaczmarek (M.Mizielski) - Kipka (Mrosek)