Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
2:4
Victoria Żyrowa
Szkółka Piłkarska Ujazd
6:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
SPIDERS Krapkowice
5:0
MKS II Gogolin
Koksownik Zdzieszowice
10:2
Ks Cisowa K-Koźle
LZS Walce
6:0
Lzs Sokół Leśnica
MKS Gogolin
11:1
SPIDERS II Krapkowice
Otmęt Krapkowice
- : -
Szkółka II Piłkarska Ujazd
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SPIDERS II Krapkowice
2:5
LZS Błękitni Jaryszów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
LZS Walce
Koksownik Zdzieszowice
22:0
Otmęt Krapkowice
Victoria Żyrowa
0:11
SPIDERS Krapkowice
Ks Cisowa K-Koźle
3:1
Lzs Sokół Leśnica
Szkółka II Piłkarska Ujazd
2:6
MKS Gogolin
MKS II Gogolin
0:13
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
2:3
Szkółka II Piłkarska Ujazd
Szkółka Piłkarska Ujazd
9:0
Victoria Żyrowa
SPIDERS Krapkowice
11:2
SPIDERS II Krapkowice
Lzs Sokół Leśnica
1:5
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Otmęt Krapkowice
2:12
Ks Cisowa K-Koźle
LZS Walce
6:1
MKS II Gogolin
MKS Gogolin
- : -
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SPIDERS II Krapkowice
0:3
Szkółka Piłkarska Ujazd
Koksownik Zdzieszowice
16:2
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Żyrowa
2:5
LZS Walce
Ks Cisowa K-Koźle
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Otmęt Krapkowice
0:14
MKS Gogolin
Szkółka II Piłkarska Ujazd
1:5
SPIDERS Krapkowice
MKS II Gogolin
3:1
Lzs Sokół Leśnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
12:1
Otmęt Krapkowice
Szkółka Piłkarska Ujazd
6:2
Szkółka II Piłkarska Ujazd
SPIDERS Krapkowice
1:4
Koksownik Zdzieszowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:4
MKS II Gogolin
Lzs Sokół Leśnica
0:3
Victoria Żyrowa
LZS Walce
0:2
SPIDERS II Krapkowice
MKS Gogolin
12:0
Ks Cisowa K-Koźle
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SPIDERS II Krapkowice
2:0
Lzs Sokół Leśnica
Victoria Żyrowa
5:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Otmęt Krapkowice
0:22
SPIDERS Krapkowice
Szkółka II Piłkarska Ujazd
5:1
LZS Walce
MKS Gogolin
10:0
LZS Błękitni Jaryszów
Koksownik Zdzieszowice
- : -
Szkółka Piłkarska Ujazd
Ks Cisowa K-Koźle
- : -
MKS II Gogolin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
3:4
Ks Cisowa K-Koźle
Szkółka Piłkarska Ujazd
27:1
Otmęt Krapkowice
SPIDERS Krapkowice
1:5
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:1
SPIDERS II Krapkowice
Lzs Sokół Leśnica
2:6
Szkółka II Piłkarska Ujazd
MKS II Gogolin
0:3
Victoria Żyrowa
LZS Walce
0:6
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
SPIDERS Krapkowice
SPIDERS II Krapkowice
- : -
MKS II Gogolin
Koksownik Zdzieszowice
- : -
Lzs Sokół Leśnica
Ks Cisowa K-Koźle
- : -
Victoria Żyrowa
Otmęt Krapkowice
- : -
LZS Walce
Szkółka II Piłkarska Ujazd
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
- : -
Szkółka Piłkarska Ujazd
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska Ujazd
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
SPIDERS Krapkowice
- : -
Ks Cisowa K-Koźle
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Koksownik Zdzieszowice
Victoria Żyrowa
- : -
SPIDERS II Krapkowice
Lzs Sokół Leśnica
- : -
Otmęt Krapkowice
MKS II Gogolin
- : -
Szkółka II Piłkarska Ujazd
LZS Walce
- : -
MKS Gogolin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
- : -
Lzs Sokół Leśnica
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
LZS Walce
SPIDERS Krapkowice
- : -
Szkółka Piłkarska Ujazd
Koksownik Zdzieszowice
- : -
MKS II Gogolin
Ks Cisowa K-Koźle
- : -
SPIDERS II Krapkowice
Otmęt Krapkowice
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Szkółka II Piłkarska Ujazd
- : -
Victoria Żyrowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SPIDERS II Krapkowice
- : -
Szkółka II Piłkarska Ujazd
Szkółka Piłkarska Ujazd
- : -
Ks Cisowa K-Koźle
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
MKS Gogolin
Victoria Żyrowa
- : -
Koksownik Zdzieszowice
Lzs Sokół Leśnica
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
MKS II Gogolin
- : -
Otmęt Krapkowice
LZS Walce
- : -
SPIDERS Krapkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
- : -
MKS II Gogolin
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Szkółka Piłkarska Ujazd
- : -
LZS Walce
SPIDERS Krapkowice
- : -
Lzs Sokół Leśnica
Koksownik Zdzieszowice
- : -
SPIDERS II Krapkowice
Ks Cisowa K-Koźle
- : -
Szkółka II Piłkarska Ujazd
Otmęt Krapkowice
- : -
Victoria Żyrowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SPIDERS II Krapkowice
- : -
Otmęt Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
SPIDERS Krapkowice
Victoria Żyrowa
- : -
MKS Gogolin
Lzs Sokół Leśnica
- : -
Szkółka Piłkarska Ujazd
Szkółka II Piłkarska Ujazd
- : -
Koksownik Zdzieszowice
MKS II Gogolin
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Walce
- : -
Ks Cisowa K-Koźle
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?